Kombinezon WYKŁADANY 151-1
czarny

Kombinezon WYKŁADANY kołnierz - kolor czarny

 

Kombinezon damski wizytowy - każda z nas powinna go mieć w garderobie. Zmysłowy i kobiecy. Wykonany z materiału elastycznego wysokiej jakości w czarnym kolorze.

Może być wykorzystany jako kobinezon damski wieczorowy jak również do stylizacji weselnej.

 

Chcesz oczarować swoich bliskich i być w centrum uwagi, załóż zmysłowy elegancki kombinezon damski i bądź gwiazdą wieczoru!!

 

Made in Poland

  • Materiał: 95% Polyester, 5% Elastan
  • Kolor/Wzór: Czarny

 

Kombinezon WYKŁADANY 151-1
czarny - rozmiar S
rozmiar S175.00 zł
Kombinezon WYKŁADANY 151-1
czarny - rozmiar M
rozmiar M175.00 zł
Kombinezon WYKŁADANY 151-1
czarny - rozmiar L
rozmiar L175.00 zł
Kombinezon WYKŁADANY 151-1
czarny - rozmiarXL
rozmiarXL175.00 zł
Kombinezon WYKŁADANY 151-1
czarny - rozmiarXXL
rozmiarXXL175.00 złSpodnie
Dziś są jednym z podstawowych elementów damskiej garderoby. Modowa rewolucja, na drodze której kobiety walczyły o prawo do noszenia spodni, swoim pasjonującym przebiegiem, śmiało konkurować może z bestsellerowymi powieściami kryminalnymi. Historia spodni rozpoczyna się na początku naszej ery, jednak niewiele ma wspólnego z modą. Na samym początku spodnie nosili przede wszystkim mężczyźni oraz kobiety, które pomagały im w pasterstwie albo pracy w polu. Za eksperymenty ze strojem kobietom często groziły surowe kary. Podobno jednym z argumentów, który miał przesądzić o spaleniu na stosie Joanny d’Arc, było właśnie noszenie spodni – symbolu buntu i emancypacji.
Spodnie to wyjątkowy element, przejęty z garderoby męskiej, pozwalający nam na dużą swobodę ruchów, dlatego tak chętnie nosimy go zamiast spódnic i sukienek. Współcześnie możemy znaleźć wiele odmian damskich spodni - od tych klasycznych z materiału i chinosów, przez sportowe modele i legginsy po lubiane jeansy. Każda z nas w swojej szafie powinna mieć kilka par spodni damskich na różne okazje.