Sukienka PALERMO
w paski

By TAFFI

Sukienka MAXI PALERMO
w paski

 

 

Sukienki maxi są stworzone dla dziewczyn, które nie lubią odsłaniać nóg, ale wciąż chcą wyglądać kobieco.  Sukienka maxi, jak żadna inna wysmukli sylwetkę, dlatego doskonale nadaje się dla większości pań.

 

Sukienka wakacyjna Palermo Taffi

 

Długa sukienka doskonale prezentuje się na wysokich kobietach - one mogą pozwolić sobie na największą różnorodność krojów. Panie średniego wzrostu i niskiego również mogą sobie pozwolić na sukienkę maxi szczególnie firmy Taffi, ponieważ paski na sukience ułożone są w pionie, dzięki temu nasza sylwetka się wydłuży.
 

rozmiar uniwersalny ( 36 - 48 )

biust: 112 rozciąga się do 140 cm

pas: 80 rozciąga się do 136 cm

długość: 146 cm

Sukienka PALERMO
w paski - rozmiar uniwersalny
rozmiar uniwersalny140.00 zł 80.00 zł 

MODA DLA PUSZYSTYCH,PLUS SIZE,  MODA DLA KOBIET XL sugerują informacje dla pań czy dziewczyn noszących rozmiar powyżej XL co nie oznacza, że ma być nieatrakcyjnie czy mniej modnie. Moda size+ obecnie na świecie ma się bardzo dobrze a szczególnie w USA i Anglii, a w ostatnich latach również w Polsce tworzy się coraz więcej blogów plus size, gdzie o modzie i o swoim stylu piszą zarówno młode jak i dojrzałe dziewczyny noszące rozmiary powyżej XL. Nasi producenci ubrań wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom rynku, szyją coraz więcej modnych młodzieżowych modeli także w większych rozmiarach. Od kilku lat również na naszych ulicach zaczyna się dużo zmieniać, można zobaczyć panie XL wyglądające świetnie, sexy, a do tego modnie i atrakcyjnie. Przede wszystkim, każda z nas ma zupełnie inny styl a więc potrzebujemy coraz większej różnorodności ubrań w tych rozmiarach.

Niestety, dostępność sklepów z ubraniami dla kobiet o sylwetkach plus size wciąż pozostawia wiele do życzenia. Pragniemy, aby wszystkie modele proponowanych ubrań w naszym sklepie były atrakcyjne i modne, krojone i szyte tak, by kryły niedoskonałości, jednocześnie podkreślając atuty figury, aby kobiety czuły się w nich swobodnie i atrakcyjnie. Wszystkie babcine stroje odstawiamy na bok, w zamian proponując nowoczesne fasony.