Lady Kotka


 

 

Lady Kotka to sklep online z odzieżą damską polskich producentów oraz akcesoriami w kocim stylu. Nasze klientki mają dostęp do bogatej oferty  obejmującej najpopularniejsze modele sukienek, bluzek i spódnic. Oferujemy najmodniejsze ubrania w różnych stylach, wzorach i bogatej gamie kolorystycznej.
Moda, kolor, pasja, wygoda te cechy zainspirowały  nas do stworzenia sklepu online. Lady Kotka powstała dla kobiet, które szukają pomysłu na siebie, cenią wygodę i swój czas. Moda ciągle się zmienia, życie pędzi coraz szybciej, nie zawsze możemy chodzić po sklepach. Galerie handlowe kuszą nas markowymi butikami, lecz nie każda z nas ma na to czas, chodząc po sklepach tracimy go dużo, dlatego naszym celem jest robienie zakupów, bez wychodzenia z domu. Następnym powodem, którym się sugerowaliśmy jest to, że nie każda pani lubi przymierzać ubrania w sklepie... lepiej i wygodniej jest to zrobić w domu przy  własnym lustrze.
Wygodnie jest mierzyć w domu sukienki bez stresu, że ktoś czeka na przymierzalnie. Pamiętamy też o paniach w rozmiarze size plus. Piękność kobiecego ciała nie zna granic, więc niech każda z nas cieszy się sukienką w swoim rozmiarze. 
Kolor odgrywa ważną rolę, może nas ożywić lub zasmucić, my stawiamy na żywe kolory, które przynoszą radość nawet w najbardziej pochmurny dzień. Wszystkie ubrania, które sprowadzamy do naszego sklepu, staramy się dobierać z pasją.

 

Misją naszej firmy jest, aby każda z nas poczuła się atrakcyjnie, kobieco i wygodnie, dzięki produktom u nas zakupionym.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą i zakupu naszych produktów.