Torba PIKOWANA
czarna połysk

Torba PIKOWANA
czarna połysk

By TAFFI

Torba PIKOWANA czarna

Wygodna torba pikowana.

Efektowna i wyrazista torba pikowana czarna. Bardzo pojemna , mieści format A4. Kolejna niezbędnaczęść garderoby lub kolejny zakupowy kaprys? 

 

Niezbędna torba, po prostu musisz ją mieć!!

 

Torba na dwóch paskach z solidnego materiału, idealna na zakupy, do pracy i do szkoły. Pasuje o różnych stylizacji, można założyć z prostym płaszczym tzw. dyplomatka jak również z ponadczasową kataną jeansową.
Produkt Polski

Wymiary
Dł. całkowita 46 cm
Szerokość 41 cm
Dł. pasków 28 cm

  • Skład:100% Poliester

Torba PIKOWANA
czarna połysk - Torba
Torba95.00 złAkcesoria
To jeden z najlepszych sposobów, aby nadać dla każdej nawet najprostszej kreacji mocnego charakteru. Podobno diabeł tkwi w szczegółach i my o tym bardzo dobrze wiemy! U Lady Kotka znajdziesz najlepsze dodatki odpowiednie dla każdej kobiety! Dodatki damskie to ponadczasowe akcesoria, które świetnie dopełnią każdy Twój strój. Pamiętaj, że to przy pomocy takich dodatków jak: biżuteria, torebki czy chusty możesz całkowicie odmienić swoją stylizację! Pamiętaj, iż nie tylko w sztuce detal jest pewnym uwieńczeniem dzieła – zdajemy sobie z tego sprawę, więc śmiało odwiedź dział dodatki i wybierz odpowiednie akcesoria, które uwieńczą każdą Twoją stylizację dodając jej prestiżu oraz elegancji. Poszukuj nowoczesnych rozwiązań razem z nami! Wybierz piękną kreację, a do niej odpowiednią torebkę damską.