Szal CHUSTA
barwy ziemi

Szal chusta
barwy ziemi

 

Bądź modna i przygotuj się na mrozy. Zimowa aura nie pozostawia wątpliwości, że oprócz ciepłych kurtek należy zaopatrzyć się modne dodatki jak szale i chusty.

 

Modna stylizacja z szalem.

 

Wybór w szalikach jest ogromny, my proponujemy szal chuste w barwach ziemi, jest to jeden z najmodniejszych kolorów tego sezonu. O modnej stylizacji z szalem powinna każda z nas pamiętać.
Wymiary:
długość: 170cm
szerokość: 90cm

 

 

 

Szal CHUSTA
barwy ziemi - chusta
chusta20.00 złAkcesoria
To jeden z najlepszych sposobów, aby nadać dla każdej nawet najprostszej kreacji mocnego charakteru. Podobno diabeł tkwi w szczegółach i my o tym bardzo dobrze wiemy! U Lady Kotka znajdziesz najlepsze dodatki odpowiednie dla każdej kobiety! Dodatki damskie to ponadczasowe akcesoria, które świetnie dopełnią każdy Twój strój. Pamiętaj, że to przy pomocy takich dodatków jak: biżuteria, torebki czy chusty możesz całkowicie odmienić swoją stylizację! Pamiętaj, iż nie tylko w sztuce detal jest pewnym uwieńczeniem dzieła – zdajemy sobie z tego sprawę, więc śmiało odwiedź dział dodatki i wybierz odpowiednie akcesoria, które uwieńczą każdą Twoją stylizację dodając jej prestiżu oraz elegancji. Poszukuj nowoczesnych rozwiązań razem z nami! Wybierz piękną kreację, a do niej odpowiednią torebkę damską.